Filmový distributor AQS (značky Bioscop a Magic Box) začal nasazovat denně jeden film ke zhlédnutí zdarma. Na svůj youtubový kanál Filmy česky a zadarmo, „Rozhodl se tak zapojit do aktivit podporujících zlepšení nálady ve společnosti v současné nepříznivé situaci,“ uvedla Jana Šafářová ze společnosti AQS.

Vždy v 17:00 zveřejní Filmy česky a zadarmo filmový hit posledních let, který bude na volně dostupný po dobu 30 dnů. Akci odstartoval 23. března Pelíšky režiséra Jana Hřebejka, které v úterý 24. března následují Samotáři Davida Ondříčka a ve středu 25. března Lichožrouti režisérky Galiny Miklínové. Ve čtvrtek 26. března přibude Horem pádem s Jiřím Macháčkem v hlavní roli a v pátek 27. března snímek Andrey Sedláčkové Fair Play. V následujících pracovních dnech to budou další oblíbené české filmy.

Youtube kanál Filmy česky a zadarmo má v současné chvíli 322 tisíc odběratelů a diváci na něm najdou i mnoho dalších snímků od známých komedií přes dramata, akční či romantické filmy, ale i filmy pro děti.


Share on Myspace

Kultura

Vážené čtenářky,vážení čtenáři,

v souvislosti s uzavřením řady prodejen s  Literárními novinami vám nabízíme následující službu:

předplaťte si Literárky na dva měsíce
za 118,-Kč a dostanete je přímo do poštovní schránky.

Objednat si je můžete buď

e-mailem: predplatne@literarky.cz  nebo

telefonicky: 800 300 302 (bezplatná linka)

Dále nabízíme kompletní Literární noviny v elektronické podobě na alza.cz

redakce

 

LtN202004

 

Aktuální číslo vyšlo 26.3.2020
Příští číslo vyjde 30.4.2020