To je ale náhodička!


Prezident Trump vítá českého ministerského předsedu Andreje Babiše. Foto: Profimedia Ne že bych nevěřil na náhody. Už jsem jich v životě zažil mnoho. Příjemných i nepříjemných. Ale že by – jen co Andrej Babiš vystrčí nos z Česka, a navíc na velmi prestižní návštěvu Bílého domu – se náhodou přišlo na něco kompromitujícího, tomu se opravdu uvěřit zdráhám.

A protože by bylo asi ne úplně funkční u premiéra, který právě jedná se šéfkou CIA (o čempak asi?), a třese si rukou s americkým prezidentem, předhazovat jeho zjevně duševně ne úplně zdravého syna a Čapí hnízdo, posloužily další připravené – jak říkají naši ruští partneři – kompromaty.

Sice není jasné, o co jde v kauze Kapsch, ale hlavní osobou ve zpravodajství je Faltýnek z ANO. A zkušený „prokurátor“ Ištván vystartuje.

A najednou – opět naprostou náhodou – se objeví video s tančícím předsedou parlamentu v lehce nedůstojné pozici. Sice tehdy ještě nebyl předsedou parlamentu, ale je z ANO. Kdepak to video asi leželo a čekalo na vhodný okamžik?

A kolik dostal ten, kdo ho natočil a prodal?
AddThis Social Bookmark Button

Předplatné Literárních novin můžete objednat zde.

 

banner Pidivadlo

Partneři

FOK
Logo Pismo black WEB