Literárky na Světě knihy Praha 2018


 

skp-2018-logoLiterární noviny budou mít i na letošním 24. ročníku mezinárodního knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy Praha (10. až 13. 5.) tradičně svůj stánek (L506) v levém křídle Průmyslového paláce – hned mezi nakladatelstvím Argo a malebným petrkovským koutkem. K zakoupení tu samozřejmě bude i nejnovější číslo Literárek, čítající rekordních 148 stran a doslova napěchované literaturou!

 

 

Co si přečtete v Literárních novinách 5/2018

květnové číslo Literárních novin nabízí spoustu zajímavého čtení

vlevo květnové číslo LtN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jednou z letošních novinek v Literárních novinách je příloha DIVADLO. Právě tu na Světě knihy představí její editor a spolupracovník Literárek – herec a režisérJan Kačer  uznávaný herec režisér a nyní také editor divadelní přílohy Literárních novin JAN KAČER (*1936) - na fotografii vpravo. Zveme vás tedy nejen do našeho stánku, ale i na besedu v sobotu 12. 5. od 17 hodin v Literární kavárně (Pravé křídlo – balkon vlevo).

 

 

 

 

loňský stánek Literárních novin na Světe knihy PrahaLiterární noviny také měly již podruhé tu čest připravovat speciální přílohu pro Svět knihy Praha. Vedle přehledného programu na jednotlivé dny se můžete těšit na texty věnované letošním hlavním tématům (Komiks, Převratné 20. století) i čestnému hostu, kterým bude Stát Izrael, a řadu rozhovorů se zajímavými zahraničními autory, kteří v květnu přijedou do Prahy – například s izraelským spisovatelem Asafem Gavronem, se slovinským prozaikem, dramatikem a esejistou Dragem Jančarem nebo s finskou spisovatelkou a aktivistkou Sofi Oksanen. (vlevo loňský stánek Literárních novin)

 

 

 

 

 

AddThis Social Bookmark Button

Předplatné Literárních novin můžete objednat zde.

Aktualizováno ( Úterý, 08 Květen 2018 11:25 )  

banner Pidivadlo

Partneři

FOK
Logo Pismo black WEB