Soutěž Marketér roku 2016 – delfíni jsou připraveni

Email Tisk PDF

Delfíni cenyKvěten je měsíc lásky, pohody, spokojenosti, ale také obdobím, kdy se vyhlašuje ocenění za největší marketingové počiny v uplynulém roce.

 

 

 

18. května 2017 se na Novotného lávce v Praze 1 již podvanácté sejdou úspěšní marketéři z celé naší republiky a budou dychtivě očekávat, zda jejich projekt, zaslaný do soutěže Marketér roku 2016, uspěl mezi mnoha dalšími.

Pro nejlepší z nich vytvořil také tento rok umělecký sklář Vladimír Zubričan půvabné symboly demonstrující moudrost a optimismus, které k úspěchům marketingu nerozlučně patří.

Hodnotitelská komise pod dlouholetým vedením prof. Gustava Tomka je v současnosti plně vytížena odpovědným rozhodováním, kdo si odnese vavříny a ozdobí své jméno novým titulem.

S prázdnou neodejdou ani vysokoškolští studenti marketingu, jejichž vítězný tým si z připojené soutěže odnese symbol Mladého delfína.

Bližší informace o soutěži a galerii Marketérů minulých ročníků najdete na www.cms-cma.cz .

AddThis Social Bookmark Button

Předplatné Literárních novin můžete objednat zde.

 


Akademie Literárních novin vás zve na kurz

Soudobé československé a české dějiny – významná výročí 2018

Lektory kurzu jsou vědečtí pracovníci Ústavu soudobých dějin Akademie věd České republiky

Oldřich Tůma a Jiří Kocian.

Kurz se zabývá československými a českými soudobými dějinami v souvislosti s významnými výročími roku 2018: 1918 vznik samostatného státu ČR, 1938 Mnichovská dohoda, 1948 komunistický převrat a 1968 konec Pražského jara, a to v kontextu mezinárodních souvislostí včetně studené války.

Středa a čtvrtek 10. a 11. ledna 2018 * 10:00 hod. až 16:00 hod. * 20 účastníků * Korunní 810/104, budova D, Praha 10-Vinohrady * 2400 Kč včetně oběda a občerstvení

Kurz je akreditován MŠMT ČR

AKADEMIE.LITERARKY.CZ

banner Pidivadlo

Partneři

FOK
Logo Pismo black WEB