Finále soutěže Marketér roku 2016

Email Tisk PDF

marketér roku logoÚderem půlnoci 15.dubna vypršela lhůta pro odevzdání projektů předložených kandidáty na letošní marketérské ceny.

 

 


Nyní bude následovat odpovědná práce členů hodnotitelské komise pod vedením prof. Gustava Tomka, viceprezidenta České marketingové společnosti, který zasedne do předsednického křesla již podvanácté. Ocenění získané ve vysoké konkurenci bude mít hodnotu, která může být pro každého marketéra velmi inspirující.

Stejný termín je stanoven i pro odevzdání projektů do studentské soutěže Mladý delfín, která je již několik let součástí hlavní soutěže.
Nezapomeňte, ještě je čas! Přihlaste se osobně do naší soutěže, nebo nás informujte o vhodném kandidátovi, kterému skromnost brání vystoupit ze stínu. Těšíme se na všechny podněty, o ostatní náležitosti se postaráme.

Více informací najdete na www.cms-cma.cz

AddThis Social Bookmark Button

Předplatné Literárních novin můžete objednat zde.

 


Akademie Literárních novin vás zve na kurz

Soudobé československé a české dějiny – významná výročí 2018

Lektory kurzu jsou vědečtí pracovníci Ústavu soudobých dějin Akademie věd České republiky

Oldřich Tůma a Jiří Kocian.

Kurz se zabývá československými a českými soudobými dějinami v souvislosti s významnými výročími roku 2018: 1918 vznik samostatného státu ČR, 1938 Mnichovská dohoda, 1948 komunistický převrat a 1968 konec Pražského jara, a to v kontextu mezinárodních souvislostí včetně studené války.

Středa a čtvrtek 10. a 11. ledna 2018 * 10:00 hod. až 16:00 hod. * 20 účastníků * Korunní 810/104, budova D, Praha 10-Vinohrady * 2400 Kč včetně oběda a občerstvení

Kurz je akreditován MŠMT ČR

AKADEMIE.LITERARKY.CZ

banner Pidivadlo

Partneři

FOK
Logo Pismo black WEB