Divadelní tip Judity Hoffmanové


 

 foto Karol Krukowski"Ještě dvě inscenace nabídne Palm Off Fest, první ročník setkání středoevropských scén, který probíhá od 23. května v Divadle Pod Palmovkou."

 

 

"Po režisérských super star polského divadla Kristianu Lupovi a Janu Klatovi, uvede v pondělí 5. června  Komorní divadlo Aréna z Ostravy cenami ověnčenou inscenaci Slyšení, zdivadelněný proces s nacistickým zločincem Adolfem Eichmanem. Text Tomáše Vůtka v režii Ivana Krejčího představuje více než dvouhodinovou vyčerpávající fiktivní výpověď Adolfa Eichmana před Bohem. Festival v úterý zakončí wroclavský Teatr lalek tragikomedií Uprostřed slunce hromadí se popel představitelky nejmladší generace polských režisérů Agáty Krucińské o posmrtné cestě do neznáma."

 

http://podpalmovkou.cz/palm-off-fest#program

 

Judita Hoffmanová (1982) vystudovala obor Teorie a dějiny divadla a Management v kultuře na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Pracuje jako nezávislá produkční a PR kulturních projektů. Je autorkou studie Inscenační a režijní práce Ctibora Turby v letech 1969-1990.

 

AddThis Social Bookmark Button

Předplatné Literárních novin můžete objednat zde.

 

Zaujalo vás

banner Pidivadlo

Partneři

FOK
Logo Pismo black WEB