P.C.Roberts: Země vytvořená našimi Otci zakladateli už neexistuje

Rutheford institute webJohn Whitehead je americký ústavní právník, jehož Ruthefordův institut má za úkol bránit občanské svobody Američanů.

 

 

 

Ve 14 minutovém videu (viz níže) Whitehead vysvětluje, že „naše" vláda znásilněním americké ústavy i všech našich zákonů vytvořila vojenský stát, který potlačuje veškerý americký disent a slouží výhradně jednomu procentu. Zbytek musí být tedy zdeptán, eliminován resp. na ulicích vystřílen. Doporučuji, abyste jeho slovům věnovali pozornost. Současní Američané jsou totiž nejnaivnější a nejméně informováni tvorové v historii lidstva. Netuší, jak je s nimi manipulováno. A někteří jsou dokonce tak patetičtí, že předem jásají nad svým předčasným skonem.

Zde jsou Whiteheadova slova na videu a níže jejich zkrácený písemný obsah

 

 

Plánuje americká armáda převzít Ameriku?

Americký vojenský sektor má v plánu převzít – a to do roku 2030 – Ameriku do svých rukou. To není další spiklenecká teorie, i když tak vypadá. Nejde ani o hollywoodský trhák, i když rysy trháku nese.

Nikoliv, jde o skutečný plán. Podle pentagonského výcvikového videa, otitulkovaného: „Megaměsta: budoucnost měst ve vynořující se složitostí" a vytvořeného armádním oddělením pro speciální vojenské operace, plánuje americká armáda k vyřešení budoucích politických a sociálních problémů použít vojenskou sílu. Čili stanné právo, veřejnosti předložené v úhledném balíčku dobře míněného zájmu o národní bezpečnost.

 

Překlad: Lubomír Man

AddThis Social Bookmark Button

Předplatné Literárních novin můžete objednat zde.

 

banner Pidivadlo

Partneři

FOK
Logo Pismo black WEB