Komentáře

P.C.Roberts: Washington plánuje nukleární útok na Rusko a Čínu

P.C.Roberts: Washington plánuje nukleární útok na Rusko a Čínu

Sobota, 29 Duben 2017 09:21 P.C. Roberts

Řeči o hrozbě nukleární války oblíbené rozhodně nejsou a lidé se snaží věřit tomu, že nukleární válka je nemožná už proto, že postrádá smysl. Ale, bohužel, lidstvo už ve své historii nastřádalo tak dlouhý seznam činů, které neměly smysl, že nechat se ukolébat právě touto útěchou, by taktéž moc smyslu nemělo (vlevo P.C. Roberts, komentátor a bývalý asistent tajemníka ministerstva financí v Reagonově administrativě).

P. C. Roberts: Jedině Le Penová reprezentuje Francii

P. C. Roberts: Jedině Le Penová reprezentuje Francii

Pátek, 28 Duben 2017 09:11 P.C. Roberts

Marine Le Penová je jedinou kandidátkou francouzského prezidentství, která reprezentuje Francii. Proč Francouzi tak pomalu chápou fakta, která jsou jak vyložená na stole? Francie zemřela s Charlesem de Gaullem. On byl posledním francouzským prezidentem.

Má smysl v (německých) koloniích vůbec volit?

Má smysl v (německých) koloniích vůbec volit?

Pátek, 28 Duben 2017 07:19 Vit Klima

 

Odpověď na výše položenou otázku zní jednoznačně „ano“. Nechat občany kolonií volit je naprosto nutné, protože jako kolonizátoři nemůžete otevřeně říci domorodcům pravdu: „že vás jejich názor vůbec nezajímá“. Naopak je třeba vyzdvihnout význam místních voleb a zorganizovat je jako taškařici, při níž se domorodé obyvatelstvo dobře pobaví. Sympatie domorodců získáte i malými nenáročnými dárky typu, květiny, propisovačky či koblihy.

P.C.Roberts: 11. září zničilo Ameriku

P.C.Roberts: 11. září zničilo Ameriku

Čtvrtek, 27 Duben 2017 08:09 P. C. Roberts


Události 11. září 2001 změnily svět. Šlo o záměrně vytvořenou záminku, jíž americká vláda využila k napadení sedmi zemí Středního východu, zabila miliony lidí a vyslala do západního světa vlny muslimských uprchlíků. Pustošením cizích zemí a vražděním jejích žen a dětí utratila tato vláda biliony dolarů, zatímco infrastruktura doma šla od desíti k pěti. Z důvodů zadlužení ztráceli Američané jak své domovy, tak možnosti lékařské péče. 11. září se stalo též záminkou k tomu, aby bylo možno upustit od ochrany svobod, kterou americkým občanům americká ústava až do té doby zajišťovala. Dnes tedy už žádný Američan nepožívá svobod, které v ústavě sice napsané zůstaly, ale fakticky vymahatelné už nejsou.

Milan Chovanec a porušení služebního zákona

Středa, 26 Duben 2017 09:03 Aleš Rozehnal

 

Šéfka Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Dana Drábová zůstává krajskou zastupitelkou ve středních Čechách. Včera na svém jednání tak rozhodli zastupitelé a odmítli požadavek a názor ministerstva vnitra o neslučitelnosti funkcí. Jinak to dopadlo s Klárou Dostálovou (na snímku vlevo).

Rothschildův "schovanec" obsadí Elysejský palác; Aleluja!

Úterý, 25 Duben 2017 08:08 Vít Klíma


Myslím, že naše lobby odvedla dobrou práci – na francouzském trůnu usedne jí nominovaný favorit, Emmanuel Macron, bývalý bankéř od Rothschildů.

Volba prezidenta lidem prý byla chyba

Sobota, 22 Duben 2017 06:43 Lubomír Man

Prohlásili to tři představitelé našich parlamentních stran a to: Kalousek, Stanjura a Bělobrádek.

P. C. Roberts: Zmizení prezidenta Trumpa

Pátek, 21 Duben 2017 09:48 P.C. Roberts

 

Během mého dlouhého působení ve Washingtonu se nestalo, aby kterýkoli viceprezident učinil závažné prohlášení k mezinárodně politické situaci, či vyhrožoval jiným zemím válkou. Dokonce ani Dick Cheney neuzmul tento služební výkon slabému prezidentovi Bushovi ml.

Kormidlo k válce stočené…

Pátek, 21 Duben 2017 08:49 Marek Řezanka

 

Sledujeme-li poslední vývoj na mezinárodní scéně, mnoho optimismu nám nezbývá. Nejspíše žádný.

strana 1 z 97

banner Pidivadlo

Partneři

 Divadlo v Dlouhe logo  logo Českých center

VOŠH logo v barvě
www.vosherecka.cz