Inzerce

Email Tisk PDF

Literární noviny vycházejí jako měsíčník pro kulturu a politiku v rozsahu 24. Obsahují vedle komentářů na aktuální téma a kratších zpráv také velký rozhovor, články na kulturně politická témata z domova i ze zahraničí a najdou zde také čtenáři eseje, stránky věnované umění – výtvarnému, hudebnímu, divadelnímu, filmovému a samozřejmě literatuře včetně recenzí a historii. 
Každý měsíc vycházejí v LtN dvě osmistránkové přílohy novinového formátu: Harmonie, jejímž cílem je inspirovat čtenáře k"harmonickému" způsobu života – např. v oblasti zdraví, bydlení, gastronomie, umění, starožitností apod., a Interwiev přinášející velké rozhovory se zajímavým osobnostmi z domova i ze zahraničí.Samostatnou vloženou přílohou je pak Biblio (32 stran, formát A4), které přináší informace ze světa knižní kultury.
Velkou oblibu si získaly další přílohy: Pražská knižní revue mapující současnou zahraniční literaturu v českých překladech a Pražská kulturní revue informující o historii, současnosti, kultuře a způsobu života v různých regionech světa.
Literární noviny nabízejí také možnost jednorázových „příloh na objednávku", věnovaných např. regionům, městům kultury, představení jednotlivých nakladatelství a vydavatelství či velkých kulturně politických projektů.
Web www.literarky.cz přináší nejen Literární noviny v elektronické podobě, a to i pro čtečky, ale mnoho zajímavých informací ze světa kultury, umění, politiky a společenského dění včetně blogů a komentářů.
Průměrná návštěvnost stránek je 350.000 návštěv měsíčně a jejich počet stále roste. 

Telefon: 234 221 131 
E-mail:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Formáty a ceny inzerce platný od 1.11.2015

Ceník inzerce pro tištěné vydání:
Literární noviny, Biblio,
Harmonie, Interview, Pražská revue
Ceník inzerce pro www.literarky.cz
pdf icon

PDF verze
pdf icon

PDF verze
AddThis Social Bookmark Button

Předplatné Literárních novin můžete objednat zde.

 

banner Pidivadlo

Partneři

 Divadlo v Dlouhe logo  logo Českých center

VOŠH logo v barvě
www.vosherecka.cz