Pitomý může být novinář, ale i politik...strašidla výřez foto Fr DostálZnáme již jméno nového prezidenta, který chce být pokornější i méně sebevědomějším. Při malé tiskovce po svém zvolení však opět pitomé novináře zmínil včetně nevědomých politiků.

 

 

Ovšem zpěv hymny z úst zpěváka v texaskách také nebylo nic důstojného. Stejný ohoz zdobil i jednoho z prezidentových poradců přes Rusko. Myslím, že okolo prezidenta mají být navíc schopní lidé, kteří mu jako špatně chodícímu nabídnou k posezení správné křeslo. Měli by ho ale také upozornit, že je potřebné zaujmout posezení bez vytažených nohavic apod.
K souboji pitomých novinářů s chytrými prezidentovými mlátiči, lze vyslovit domněnku, jestli nebyli mezi těmi, co mlátili v listopadu 1989 na Národní třídě. Je mi to líto i za pana prezidenta. Celá událost však odhalila jen morální stav společnosti. Takže se asi nic zvláštního nestalo. To, že boxerské utkání prezidentova mluvčího nezajímalo, nebylo dobré. To já bych měl k prezidentovi lepší vztah...

 

strašidla foto Fr Dostál

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AddThis Social Bookmark Button

Předplatné Literárních novin můžete objednat zde.

 

banner Pidivadlo

Partneři

FOK
Logo Pismo black WEB