Fotoblog Fr. Dostála: Kdy už konečně budou v Praze zrušeny chodníky?

Email Tisk PDF

Chodník foto výřez František DostálČas pokročil a jejich likvidace je nutností. Každý obyvatel Prahy, či její návštěvník, v době svobodného podnikání si totiž může dělat to, po čem jeho srdce touží, a proto vozítka segway a elektrické koloběžky jsou žádoucí!

 

 

Auta ať si jezdí a parkují rovněž dle libosti. Zrušení chodníků dá všem lidem větší prostor k svobodnému počínání. Jen nevím, zdali stihneme vystavět větší počet nemocnic. Třeba ale přijdou prachy z EU.
Ještě je tu ale obyvatel hlavního města, který třeba zatouží navštívit známé místo a teď už nemá dost sil k tomu, aby jako chodec uskakoval před všelijakými technickými novinkami. Navíc na radnici si pravidelně dávají načas, aby přišli s rozumným řešením. Leckdy na něj ani nedojde.

Chodník foto František Dostál

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AddThis Social Bookmark Button

Předplatné Literárních novin můžete objednat zde.

Aktualizováno ( Úterý, 28 Březen 2017 11:09 )  


Akademie Literárních novin vás zve na kurz

Soudobé československé a české dějiny – významná výročí 2018

Lektory kurzu jsou vědečtí pracovníci Ústavu soudobých dějin Akademie věd České republiky

Oldřich Tůma a Jiří Kocian.

Kurz se zabývá československými a českými soudobými dějinami v souvislosti s významnými výročími roku 2018: 1918 vznik samostatného státu ČR, 1938 Mnichovská dohoda, 1948 komunistický převrat a 1968 konec Pražského jara, a to v kontextu mezinárodních souvislostí včetně studené války.

Středa a čtvrtek 10. a 11. ledna 2018 * 10:00 hod. až 16:00 hod. * 20 účastníků * Korunní 810/104, budova D, Praha 10-Vinohrady * 2400 Kč včetně oběda a občerstvení

Kurz je akreditován MŠMT ČR

AKADEMIE.LITERARKY.CZ

banner Pidivadlo

Partneři

FOK
Logo Pismo black WEB