Fotoblog Fr. Dostála: Poštovní panáček si zastávkoval

Email Tisk PDF

balíky výřez foto Fr DostálPřed vánočními svátky proběhly dvě stávky na našich poštách. Nátlak na navýšení platů přišel v čase, kdy lidé se snaží přinášet radost svým nejbližším, ale i těm, co již nedokážou opustit nemocniční lůžko.

 

 

Mám však podivné tušení, spíše přesvědčení, že pošta stávkuje po celý rok. Zajisté, že jde o nadsázku, ale věčné čekání ve frontách na poště je toho jasným důkazem. Jenže se musím lidem za přepážkami současně i omluvit. Pošta je totiž pověřila tolika povinnostmi, že možná brzy přijde i doba, kdy poštovní úřednice skrz okénko bude nabízet i párky v rohlíku a vyřizovat objednávky na pedikúru.

 

balíky foto Fr Dostál

 

 

 

 

 

 

 

 

AddThis Social Bookmark Button

Předplatné Literárních novin můžete objednat zde.

Aktualizováno ( Čtvrtek, 05 Leden 2017 10:37 )  


Akademie Literárních novin vás zve na kurz

Soudobé československé a české dějiny – významná výročí 2018

Lektory kurzu jsou vědečtí pracovníci Ústavu soudobých dějin Akademie věd České republiky

Oldřich Tůma a Jiří Kocian.

Kurz se zabývá československými a českými soudobými dějinami v souvislosti s významnými výročími roku 2018: 1918 vznik samostatného státu ČR, 1938 Mnichovská dohoda, 1948 komunistický převrat a 1968 konec Pražského jara, a to v kontextu mezinárodních souvislostí včetně studené války.

Středa a čtvrtek 10. a 11. ledna 2018 * 10:00 hod. až 16:00 hod. * 20 účastníků * Korunní 810/104, budova D, Praha 10-Vinohrady * 2400 Kč včetně oběda a občerstvení

Kurz je akreditován MŠMT ČR

AKADEMIE.LITERARKY.CZ

banner Pidivadlo

Partneři

FOK
Logo Pismo black WEB